fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

SEO Yapan Firmalar

SEO Yapan Firmalar

SEO yapan firmalar, firmalar, markalar ya da kişilerin web siteleri için belli bir ücret karşılığında profesyonel bir şekilde SEO çalışması yapan firmalardır. Web siteniz için SEO konusunda profesyonel bir yardım almak, arama motorları üzerinde kayda değer ilerleme kaydedebilmeniz için gereklidir. SEO için analiz amacıyla kullanılan araçlar, belli bir bilgi birikimine dayanılarak geliştirilen stratejiler, editör desteği ve daha nicesi profesyonel bir çalışma için oldukça önemlidir.

Web sitelere SEO yapan firmalar kurumsal olarak bu işi yürütmektedirler. Firma ve ajans olarak bu işi yürütebildikleri gibi SEO hizmetini bireysel olarak yürüten kişiler de söz konusudur. Genellikle freelance olarak destek veren bu kişilerle ofis ortamı olmadan, online olarak görüşmeler yürütülür.

Kurumsal ve Bireysel SEO Hizmeti Arasındaki Farklar

Web siteniz için SEO çalışması yapmaya karar verdiğinizde elbette öncesinde bilmeniz gereken birkaç şey vardır. Sistemli bir araştırma yürüterek verdiğiniz ücretin karşılığını alarak siteniz için gerçekten yararlı çalışmalar yaptırmak en doğal hakkınızdır. SEO çalışmalarında istikrar ve sabır bilindiği üzere oldukça önemli olup, beraberinde sistemli bir çalışmayı zorunlu kılmaktadır. İşte burada devreye bu sistemli çalışmaları yürütebilecek kişi veya kişiler girmektedir. Kurumsal SEO hizmeti mi, bireysel SEO hizmeti mi? Gelin farklarına bakarak birlikte karar verelim.

Muhatap Bulmak

SEO çalışmalarına başladınız ve elbette zaman geçtikçe istediğiniz periyotta gelişmeleri takip etmek istiyorsunuz. Bunun için şüphesiz ki karşınızda sizinle ilgilenecek, kafanızdaki soru işaretlerini giderecek ve profesyonel şekilde raporlama yapacak bir muhatap bulmanız gerekiyor. Tüm bu kriterlerin bireysel olarak SEO hizmeti veren kişilerce her zaman karşılanması mümkün olmayabilir. SEO yapan firmalar içerisinde herhangi birine bağlı olmadan özgürce işini yürüten bireysel çalışanlarda esnek iş kuralları geçerli olabilmektedir. Kurumsal SEO hizmetinde ise tam tersi olarak belirli kurallar çerçevesinde kurulmuş ajanslarda çalışan SEO uzmanlarına, bir yere bağlı oldukları için ulaşmak daha kolaydır.

Yasal İşlemler

Bahsedilen profesyonel SEO desteğini alabilmek için karşı tarafla yapılan anlaşma doğrultusunda belirlenen ve ödenmesi gereken bir ücret söz konusudur. Bu tip mali işlerin de yürüdüğü anlaşmalarda elbette işini yaptıran taraf bir fatura talep etmelidir. Fatura aynı zamanda yasal bir zorunluluktur ve bağlayıcılık görevi de görür. Kurumsal SEO hizmeti veren somut bir ajans tarafından yasal işlemlerin yerine gelmesi tabi ki daha olasıdır.

Tüm bunların nihayetinde alacağınız SEO hizmeti için hizmet alacağınız kurum/kişi hakkında iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Daha önce yaptıkları çalışmalar, sahip oldukları web site, kişiye/kişilere karşı duyduğunuz güven, işlerini yürütürken ortaya koydukları haklı/haksız stratejiler bilmeniz gereken en önemli şeylerdir.

İzmir’de SEO Yapan Firmalar

Tüm Türkiye’de SEO yapan firmalar olduğu gibi İzmir’de de SEO yapan firmalar elbette vardır. Diğer tüm dijital işlerin yanında SEO hizmeti de veren ajansımız SEO Gezegeni, İzmir’de SEO yapan firmalar arasındadır. Yürüttüğümüz haklı stratejiler, sunduğumuz yasal haklar, tarafınıza zamanında ve tatmin edici bir şekilde sunulan raporlar emeğimizle buluşarak hayal ettiğiniz hizmeti almanızı mümkün kılmaktadır. Daha fazla bilgi almak ve web siteniz için ücretsiz SEO analizi yaptırmak için https://seogezegeni.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Paylaş
Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/seogezegeni/domains/seogezegeni.com/public_html/wp-content/themes/sg/framework/lib/mkd.functions.inc on line 291

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/seogezegeni/domains/seogezegeni.com/public_html/wp-content/themes/sg/framework/lib/mkd.functions.inc on line 291

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/seogezegeni/domains/seogezegeni.com/public_html/wp-content/themes/sg/framework/lib/mkd.functions.inc on line 291

ebru@seogezegeni.com

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Uzmanı

Yorum yok

Yorum Bırakın

Teklif Alın