fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

Dijital Ajans Denizli

Dijital Ajans Denizli

Dijital ajans, geleneksel reklam ajansları dışında online ve dijital ortamlarda faaliyetlerinizi en verimli şekilde yürütmenizde sizlere yardımcı olan iş ortağınızdır. Dijital ajans Denizli olarak şehir içinde faaliyet gösteren tüm marka ve işletmelere profesyonel hizmet veriyoruz.

Dijital ajansların çalışma alanı dijital ortamlardır. Sosyal medya yönetimi, arama motoru reklamcılığı (SEM), sosyal medya reklamcılığı, web tasarım, arama motoru optimizasyonu, mobil uygulama gibi alanlarda üst düzey pazarlama stratejileri oluşturmada sizlere destek olabilirler.

Dijital ortamda faaliyet gösteren ajansların en önemli farkı çalışmalarda dönüşüm oranlarının ölçülebilmesidir. Geleneksel ajanslardan aldığınız hizmetin dönüşlerini ölçemezsiniz. Ancak sosyal medya ve arama motorları üzerinde yürüttüğünüz faaliyetleri çeşitli araçlarla değerlendirebilirsiniz. Ayrıca dijital ortamda faaliyet gösteren ajanslar direkt olarak hedef kitlenize ulaşmanıza olanak tanır.

Dijital Ajans Denizli Şehrinde Hangi Hizmetleri Verir?

Dijital ajanslar, tüm dünyada olduğu gibi Denizli’de hem yerel hem de uluslararası alanda çevrimiçi ortamlarda marka değerinizi arttırmanızda sizlere yardımcı olur. Marka bilinirliğinizin arttırılması, ürün ve hizmet satışlarınızın yükselmesi, kurumsal bir marka imajı çizilmesi, sektörünüzde rakiplerinizi geride bırakmanız gibi konularda destek alabilirsiniz.

Dijital ajansların verdiği hizmetler genel olarak şöyledir;

 • Web sitenizin trafik analizlerinin yapılması
 • Dijital ortamda hedef kitle analizleri gerçekleştirilmesi
 • Kurumsal web tasarım çalışmalarının yapılması
 • Arama motoru pazarlaması faaliyetlerinin yürütülmesi
 • Dijital projelerde performans takibi yapılması ve dönüşüm oranlarına yönelik raporlar oluşturulması
 • Arama motoru optimizasyonu çalışmalarının yapılması
 • Kurumsal sosyal medya hesaplarınızın yönetilmesi
 • İçerik pazarlama stratejinizin oluşturulması
 • E mail pazarlama faaliyetlerinizin yürütülmesi gibi konularda destek alabilirsiniz.

Dijital Ajans Çalışma Sistemi Nedir?

Dijital ajanslar marka ve işletmelerle proje bazlı olarak çalışırlar.   Bir dijital ajans öncelikle müşterilerini dinler ve alacakları hizmetten beklentilerini anlar. Daha sonra hedef kitle ve iş modeline göre hedef kitlenin dijital alışkanlıklarını analiz eder.

Yapılan toplantı ve analizlerden sonra marka ve işletmeniz için dijital pazarlama stratejisi oluşturur. Dijital hedeflerinize ulaşmanız adına geliştirilen stratejiyi süreç boyunca yürütür. Oluşturduğunuz dijital pazarlama bütçesini en verimli şekilde kullanmaya odaklanır.

Online çalışmalar sonucunda elde edilen dönüşüm oranlarını analiz eder. İşletmenizin satış yapması, ürün ve hizmetlerini tanıtması ve diğer her türlü hedefiniz doğrultusunda elde ettiği dönüşüm oranlarını sizlerle paylaşır. Dijital bilinirliğinizin de artmasına yardımcı olur.

Denizli Dijital Ajanslar

Dijital ajans Denizli bölgesinde faaliyet gösterirken sizlere etkili hizmet vermesi gerekir. Bu yüzden şu noktalara eğilmelisiniz;

 • Sektörünüzde ve sizinle aynı büyüklükteki firmalarda elde ettikleri performanslara bakın.
 • Referanslarını inceleyin.
 • Google başarı hikayeleri olup olmadığını sorun.
 • Sizinle kurumsal bir dille iletişim kurup kurmadığı irdeleyin.
 • Hedeflerinizle uyumlu ve paralel dijital stratejiler geliştirdiklerinden emin olun.

Denizli’de faaliyet gösteren her sektörden marka ve işletmenin dijital pazarlama stratejileri ve marka bilinirliği konusundaki çalışmalarında profesyonel ekibimizle hizmet veriyoruz.

Paylaş

info@seogezegeni.com

SEO Gezegeni, firmalara SEO, SEM, Sosyal Medya ve Web Tasarım alanlarında hizmet veren bir dijital ajanstır.

Yorum yok

Yorum Bırakın

Teklif Alın