fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

Dijital Ajans İstanbul

Dijital Ajans İstanbul

Dijital ajans, internette bulunan tüm platformlarda işletmenizin pazarlama faaliyetlerine katkı sağlayan iş ortağınızdır. Dijital ajans İstanbul ve ilçelerinde faaliyet gösteren işletmeler için büyük önem taşıyor.

İnternetteki gelişimlere ve internet kullanımının artmasına paralel olarak ortaya çıkan dijital ifadesi mobil uygulama, web tasarım, arama motoru optimizasyonu, arama motoru reklamları, sosyal medya yönetimi, sosyal medya reklamları, içerik stratejisi ve dijital pazarlama gibi birçok alanı içine alan bir kavram haline gelmiştir.

İstanbul, ülkemizin birçok sektörde lider firmalarını barındırdığı için kendi alanınızda ön plana çıkmak istiyorsanız mutlaka dijital pazarlama stratejisine sahip olmanız gerekiyor.  Dijital reklam faaliyetleri geleneksel reklam çalışmalarından çok daha etkilidir.

Dijital reklamların geleneksel reklamlardan farkı şu şekildedir;

 • Çok uygun bütçelerle geri dönüşü yüksek reklam kampanyaları düzenleyebilirsiniz.
 • Hedef kitlenize çok daha kolay ulaşabilirsiniz.
 • Kurumsal kimliğinizi çok daha kolay şekilde oluşturabilirsiniz.
 • Marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.
 • Reklam kampanyalarınızın geri dönüşlerini ölçebilirsiniz.
 • Kişiselleştirilmiş reklam kampanyaları düzenleyebilirsiniz.

Markanızı daha bilinir hale getirmek ve satışlarınızı arttırmak için dijital faaliyetlerinizde iş ortağınız olalım.

İstanbul Dijital Ajans Çalışma Sistemi

İstanbul dijital ajans olarak tüm iş ortaklarımızla belirli bir çalışma sistemimiz var. Marka hedeflerinize ulaşabilmeniz için şu adımları izliyoruz;

Ön Görüşme Gerçekleştirme:  İlk olarak ön görüşme toplantısı düzenliyoruz. Burada hedeflerinizi öğreniyor ve beklentilerinize yönelik sizlerden görüş alıyoruz. Web sitesi, sosyal medya hesaplarınızı ücretsiz bir şekilde analiz ediyor ve sizinle tecrübelerimizi paylaşıyoruz.

Dijital Pazarlama Stratejinizi Oluşturuyoruz:  Bu aşamada sektörünüzü, hedef kitlenizi ve rakiplerinizi analiz ediyoruz. Mevcut durumunuz ve hedeflerinizden yola çıkarak ihtiyaçlarınıza uygun dijital pazarlama stratejisi geliştiriyoruz. Sizin için bir iş planı ve yol haritası oluşturarak onayınıza sunuyoruz.

Size Özel Teklifler Sunulması:  Oluşturduğumuz dijital pazarlama stratejisi kapsamında sizin için yapabileceğiniz tüm çalışmaları da detaylı şekilde anlatarak size özel teklifler oluşturuyoruz. Sosyal medya çalışmaları, arama motoru optimizasyonu, dijital reklam stratejisi, içerik stratejisi, dönüşüm oranı arttırma stratejisi ve web tasarım gibi birçok konuda çalışmalarımıza başlıyoruz.

Projelerinizi Hayata Geçiriyoruz:  Size özel teklifleri sunduktan sonra onayınızla birlikte faaliyetlerimize başlıyoruz. Size özel oluşturduğumuz yol haritasını belirlediğimiz takvime göre uyguluyoruz.

Sonuçların Analizi ve Sunumu:  Gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmaları ilk andan itibaren yakından takip ediyor ve dönüşüm oranlarını analiz ederek verileri kayıt altına alıyoruz. Düzenli aralıklarla ve süreç sonunda sizlere sonuçlar hakkında detaylı ve açıklayıcı raporlar sunuyoruz.

Dijital Ajans Markanıza Ne Kazandırır?

Dijital ajans İstanbul içinde her sektörde markanıza kazandırır.  İstanbul’da rekabet ortamı bölgesel bazlı çalışmalardan daha zordur.  Dijital pazarlama faaliyetlerinizde bizimle çalışırsanız;

 • İstediğiniz lokasyonda hedef kitlenize olabilirsiniz.
 • Marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.
 • Satışlarınızı arttırabilirsiniz.
 • Ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını yapabilirsiniz.
 • Düşük bütçelerle etkili sonuçlar veren reklamlar oluşturabilirsiniz.
 • Sosyal medyada öne çıkabilirsiniz.
 • Web sitenize organik ziyaretçi çekebilirsiniz.

Dijital reklam ve pazarlama konusunda İstanbul ve Türkiye’de sektörünüzde öne çıkmak istiyorsanız bizimle çalışabilirsiniz.

Paylaş

info@seogezegeni.com

SEO Gezegeni, firmalara SEO, SEM, Sosyal Medya ve Web Tasarım alanlarında hizmet veren bir dijital ajanstır.

Yorum yok

Yorum Bırakın

Teklif Alın