fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

Google Reklam Paketleri

Google Reklam Paketleri

Google reklam paketleri, Google arama sonuçlarına yönelik oluşturulan reklam hedefleriniz için özel olarak oluşturulmuş paketlerdir. Google arama sonuçları üzerinde oluşturduğunuz reklamlar sayesinde hedef kitlenize kolayca buluşabilirsiniz. Hedeflediğiniz kelimelerde daha fazla ziyaretçi çekebilmek için Google reklamlarını kullanabilirsiniz.

İşletmeler arama motoru reklamları sayesinde potansiyel müşterilerine kolayca ulaşabilirler. Satışlar konusunda dönüşüm oranlarını arttırmak isteyen işletmeler reklam faaliyetleri yürütürler. Web sitesi üzerinden hedeflediği anahtar kelimelerde daha görünür olmak isteyen işletmeler reklam yatırımlarını arttırabilir.

Markanızın daha bilinir olması ve satışlarınızın doğrudan artması için size özel reklam paketleri oluşturuyoruz. Hedeflerinizle uyumlu ve profesyonel şekilde oluşturulan reklam paketleri markanızın bilinirliğini arttıracak ve size kısa sürede dönüşüm oranlarınızı arttıracaktır.

Google Reklam Paketleri Ne İşe Yarar?

Türkiye’de markaların dijitalleşme süreci daha yolun başında. Birçok firma Google reklamları hakkında bazı bilgiler duymasına karşın markasına bir yararı olup olmayacağını merak ediyor. Google reklamlarında uygulanan tıklama başı ödeme gibi kişiselleştirilebilir özellikler her ölçekte firmanın fayda sağlayacağı bir platform haline getiriyor.

Bu bölümde sizlere Google reklamları için satın aldığınız paketlerin faydalarından bahsedeceğiz;

 • Reklam faaliyetlerinde en büyük problemlerden biri sonuçların görülememesidir. Google reklam sonuçları ölçülebilir yapıdadır. Oluşturduğunuz kampanyanın sonuçlarını gözle görebilir ve ilerleyen kampanyalarınızı buna göre şekillendirebilirsiniz.
 • Google reklamlarının en iyi yanlarından biri esnek ve kişiselleştirilebilir olmasıdır. Reklam kampanyalarınızda ulaşmak istediğiniz hedef kitleyi, lokasyonu, reklamlarınızın türünü, ödeme sistemini, reklamlarınızın yayınlandığı saatleri ve daha birçok özelliği belirleyebilirsiniz.
 • Özellikle bir sektöre yeni giriş yapan işletmeler için Google reklamları SEO çalışmalarından daha nitelikli sonuçlar sunar.
 • Yapılan araştırmalar yüksek ticari beklentiyle yapılan aramalarda sponsorlu reklamların ilk sayfadaki tıklamaların 3’te 2’sini aldığını gösteriyor.
 • Google son yıllarda Youtube reklamı, ürün listesi reklamı gibi farklı reklam türlerini piyasaya sürdü. İlgi çekici reklamlar daha çok tıklama alarak firmaların dönüşüm oranlarını arttırıyor.
 • İnternet kullanıcılarının çerezlerini kullanarak yeniden pazarlama stratejiniz kapsamında markanızı insanların zihnine kazıyabilirsiniz.
 • Rakiplerinizin de Google reklamlarını kullandığını unutmayın. Google reklamları rakiplerinizle yarışabilmeniz için gereklidir.

Google Reklam Paketi Fiyatları

Google reklam paketi fiyatları, sizin hedeflerinize özel belirlenir. Bunun için bilinmesi gereken bazı bilgiler vardır;

 • Sektörünüzdeki rekabet ortamı
 • Rakiplerinizin reklam faaliyetleri
 • Tıklama başı maliyet
 • Reklam hedefleriniz gibi unsurlar analiz edilerek size özel reklam paketi fiyatları belirlenir.

Google reklam paketleri ürün ve hizmetlerinizi potansiyel müşterilerinize tanıtma, web sitenize organik trafik çekme, düşük reklam bütçeleriyle yüksek dönüşüm oranı yakalama gibi konularda size fayda sağlayacaktır. Reklam kampanyalarınızı düzenli olarak analiz edebileceğinizi de unutmayın.

Markanıza değer katacak reklam politikası için reklam paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Paylaş

info@seogezegeni.com

SEO Gezegeni, firmalara SEO, SEM, Sosyal Medya ve Web Tasarım alanlarında hizmet veren bir dijital ajanstır.

Yorum yok

Yorum Bırakın

Teklif Alın