fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

İstanbul Reklam Ajansları

İstanbul Reklam Ajansları

Reklam sektörü uzun yıllardır hayatımızda olmasına karşın internet reklamcılığı henüz başlangıç aşamasında.  İster küçük isterse büyük bir işletme olsun her türlü firma sektöründe yer edinebilmek ve rakiplerini geride bırakabilmek için dijital reklam stratejisi oluşturarak belirli bir bütçe ayırmalıdır.

İstanbul, dünyada rekabet ortamının en fazla olduğu şehirlerarasında geliyor. Başarılı bir reklam stratejisi için profesyonel İstanbul reklam ajansları ile çalışmalısınız. Arama motoru optimizasyonu, sosyal medya yönetimi, sosyal medya reklamcılığı, arama motoru reklamcılığı gibi konularda deneyimli ekip üyelerinin yer aldığı bir ajansla çalışarak ürün ve hizmetlerinizi daha geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz.

İstanbul’da faaliyet gösteren reklam ajansları düşük bütçelerle doğrudan hedef kitlenize ulaşabileceğiniz reklam projeleri oluşturur. Sizin için oluşturulan reklam projeleri yönetilir ve sonuçlar sizlerle paylaşılır. Performans odaklı reklam stratejisi için bizimle çalışabilirsiniz.

İstanbul Reklam Ajansları Ne İş Yapar?

Reklam ajanslarını işletmenizin ya da markanızın bilinirliğini ve gelir düzeyini arttırmak üzere hayata geçirilen projelerdeki iş ortağınız olarak nitelendirebiliriz.  Ajanslar markanız için pazar araştırması yapabileceği gibi sizin için tüm reklam projelerinizi yürüterek büyümenize katkı sağlar.

Bir reklam ajansından beklentileriniz şu şekilde olabilir;

  • Potansiyel müşterilerinize ulaşabilmek için reklam ajansları sizlere danışmanlık hizmeti verir.
  • E mail pazarlama, dijital pazarlama gibi birçok pazarlama alanı konusunda sizleri bilgilendirerek dijital pazarlama stratejisi geliştirmede sizlere yardımcı olur.
  • Dönüşüm oranı yüksek reklamlar oluşturmada ve reklamlarınızın en verimli platformlarda paylaşılmasında süreci yönetir.
  • Potansiyel müşterilerinizi müşteriniz haline getirecek ve mevcut müşterilerinizi yeniden hedeflemenizi sağlayacak stratejiler geliştirir.
  • Hedef kitle analizlerinizi gerçekleştirir.
  • Reklam projelerinizden elde edilen geri dönüşüm oranlarını denetler ve elde ettiği sonuçları raporlaştırarak sizlere sunar.

İstanbul reklam ajansları markalara ve firmalara yukarıda belirttiğimiz konularda hizmet vermektedir. Markanızı dijital dünyada büyütebilmek için birçok konuda reklam ajanslarının kapısını çalabilirsiniz.

İstanbul Reklam Ajansı Nasıl Seçilir?

İstanbul’da faaliyet gösteren bir işletmeyseniz rakiplerinizin sayısı fazla ve reklam politikalarının başarılı olması esastır. Bu yüzden doğru reklam ajansıyla çalışmazsanız sonuçlar hüsran olabilir.

İstanbul’da faaliyet gösteren reklam ajansı sayısı da fazladır. Bu yüzden tercih için birçok seçeneğiniz var. Ancak bu geniş seçenek ağı arasından eleyerek doğru ajansı seçmek de zorlayıcı olacaktır;

  • Çalışacağınız reklam ajansının referanslarını inceleyin. Sektörünüzde ve farklı sektörlerde güçlü referansları olan tecrübeli ekiplere şans verin.
  • Reklam ajansının iletişim kanalları önemlidir. Dijital dünyada değişimler ışık hızında gerçekleşiyor. Bu yüzden markanızı büyük sorunlara anlık çözümler getirebilecek profesyonel ekiplere emanet edin.
  • Reklam ajansının ekibi içinde sosyal medya uzmanı, dijital pazarlama uzmanı, yazılım uzmanı, SEO uzmanı gibi özel ekip üyelerinin olmasına dikkat edin.
  • Sizlere dönüşüm oranlarını arttıracak ve detaylı sunumlar yapacak firmalarla çalışın.

İstanbul’un rekabet ortamı içinde markanızı büyütebilmek istiyorsanız reklam stratejisi ve reklam politikaları için bize ulaşabilirsiniz.

Paylaş
Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/seogezegeni/domains/seogezegeni.com/public_html/wp-content/themes/sg/framework/lib/mkd.functions.inc on line 291

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/seogezegeni/domains/seogezegeni.com/public_html/wp-content/themes/sg/framework/lib/mkd.functions.inc on line 291

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/seogezegeni/domains/seogezegeni.com/public_html/wp-content/themes/sg/framework/lib/mkd.functions.inc on line 291

info@seogezegeni.com

SEO Gezegeni, firmalara SEO, SEM, Sosyal Medya ve Web Tasarım alanlarında hizmet veren bir dijital ajanstır.

Yorum yok

Yorum Bırakın

Teklif Alın