fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

İstanbul Web Tasarım

İstanbul Web Tasarım

Web tasarım artık her işletmenin sahip olması gereken unsurlardan birisi haline geldi. Dijitalleşen Dünya ile artık birçok kişi ihtiyaçlarını internet üzerinden edinmeye başladı. Durum böyle olunca dijital pazarlama ve dijital reklamcılık günümüzde en trend olaylarından birisi haline geldi. İnternette söz sahibi olmak, ürün ve hizmetlerinizi internet üzerinden pazarlamak istiyorsanız profesyonel bir web tasarımına ihtiyaç duyacaksınız. İstanbul web tasarım, ihtiyacınız olan profesyonel tasarımları sizlere sunarak her alanda söz sahibi olmanızı istiyor.

Web tasarım dışarıdan göründüğü kadar basit bir olay değildir. Bir web sitesinin tasarımına başlarken düzen, renkler, grafikler, fontlar, içerik baştan sona profesyonelce düşünülerek oluşturulur. Web tasarım şirketleri, ön görüşme sırasında internet sitesinin hangi amaç ile kullanılacağını sorar. Marka bilinirliği oluşturmak, ürün ve hizmet satışı yapmak en çok tercih edilen kullanım metodlarından birisidir. Kullanım amacına uygun olarak tasarlanan internet sitesi markanın reklam yüzü olarak da gösterilebilir. Genelde bu şekilde açıklamalar yapıldığında herkes web tasarımını pahalı olduğunu düşünüyor. Oysa dijital alanda her bütçeye uygun web tasarımlar yaptırabilmek mümkündür. Web tasarımda sabit fiyat olmamasının nedenlerinden birisi de budur. İnternet sitesinin sahip olacağı özellikler fiyatının belirlenmesinde etkin maddelerdendir.

Web Tasarımı Neden Yapılır?

İstanbul web tasarım, web tasarımın neden yapılması gerektiğini işletmelere şu şekilde özetliyor; ziyaretçilerinizin ihtiyacını karşılayacak, müşterilerinize güven verecek ortam web tasarım ile sağlanır. Müşterileriniz ile güvenilir bir iletişim aracı olan web tasarım ürün ve hizmetlerinizi bulunduğunuz coğrafyanın dışındaki bölgelerde de satmanızı sağlar. Türkiye’nin 81 ilinde mağaza açamazsınız. Fakat; atacağınız internet sitesi ile sadece Türkiye değil; dünyanın dört bir yanında bulunan Hedef kitlenize ulaşabilme imkânına sahip olabilirsiniz.

İşletmeniz için oluşturacağınız web sitesinde Her şeyin müşteriler tarafından kolay ulaşabilir halde olmasına özen gösterin. Gereksiz öğeleri kaldırarak sitenizi arama motorlarına uygun hale getirin. SEO uyumlu bir web tasarım Google üzerine organik ziyaretçi kazanmanızı sağlar. Tabii bu saydıklarımızın meydana gelebilmesi için bu alanda uzmanlaşmış bir web tasarım ajansı ile çalışmanız gerekiyor. İstanbul web tasarım, bu konuda sizlere yardımcı olabilecek yetkinliğe sahiptir. Bünyesinde yer alan profesyonel çalışanlar ile hem kurumsal hem de e-ticaret projemize yönelik çalışmalarda bulunabilirsiniz.

Paylaş

info@seogezegeni.com

SEO Gezegeni, firmalara SEO, SEM, Sosyal Medya ve Web Tasarım alanlarında hizmet veren bir dijital ajanstır.

Yorum yok

Yorum Bırakın

Teklif Alın